بتهوون شین

بتهوون شین

 

بتهوون با شین
ضمن عرض سلام به همه همراهان مدرسه موسیقی شین و علاقه مند به موسیقی
با توجه به نزدیک شدن به دویست و پنجاهمین سال تولد لودویگ فن بتـــهوون ( ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۹) فراخوان قرعه کشی مدرسه موسیقی شیـــــــن در سه بخش به شرح زیر بیان می گردد.
۱- بخش اصلی :
از همه نوازندگان دعوت می کنیم آثار خود از اجرای قطعات بتهوون را برای مدرسه موسیقی شیـــن ارسال نمایند. آثار شما می تواند اجرای قطعه ای از بتهوون ( حداکثر ۱۰ دقیقه ) به صورت گــــروهی یا تکنــــــــــوازی باشد. این آثار پس از بررسی، در صفحه رسمی مدرسه موسیقی شیـــــــــــن به نمایش در خواهد آمد و به قید قرعه جایزه ای به رسم یاد بود اهدا خواهد شد.
۲- بخش جنبی :
برای شرکت در این بخش شما می توانید آثار خود را پیرامون موضوع ” بتــــهوون باشیـــــــــن ” ارسال نمایید. آثار شما می تواند شامل موارد زیر باشد :
* ویدیویی شامل توضیح و آنالیز قطعه (قطعات ) خاص از بتهوون ، بررسی زندگی ، تاثیر بتهوون در موسیقی و … باشد.( حداکثر ۱۰ دقیقه )
* عکس هایی از زندگی امروز همراه با بتهوون
* ویدیو های خلاق درباره بتهوون
* ارسال نقاشی از بتهوون
* هر هنری با موضوعیت بتهــوون که ممکن است از ذهن ما دور مانده باشد و به ذهــن شما برسد.
این آثار پس از بررسی در صفحه رسمی مدرسه موسیقی شین به نمایش در خواهنـد آمد و به قید قرعه جوایزی به رسم یاد بود به برندگان اهدا خواهد شد.
۳- بخش ویژه جایزه استاد رافائل میناسکانیان :
انتخاب یک استعداد از بین متولدین ۱۳۸۱ تا ۱۳۹۰، این انتخاب بعد از ارسال آثار ایشان از اجرای یکی از قطعات بتهوون ، توسط استاد رافائل میناسکانیان انجام خواهد گرفت.

جوایز قرعه کشی : از آنجا که مدرسه موسیقی شیــــن به عنوان یک مرکز فرهنـگی و هنــــری در حال فعـــــالیت می باشد لذا هدف از برگـــزاری این چنین برنامه هایی صرفــــا آشنایی بیشتر مخاطبین با موسیقی فاخر از جمله موسیقی کـــــــلاسیک می باشد. از این رو جوایز اهدا شده به قید قرعه و صرفــــا برای تشکر از همراهی شمـــا عزیزان می باشد.نتایج قرعه کشی روز ۲۸ آذر ، سالروز تولد استاد رافائل میناسکانیان اعلام می گردد.
جایزه بخش اصلی : انتــــــخاب یک نفر به قید قرعه و اهدای مبـــــــلغ ۲۵۰ هزار تومان بصورت نقدی
جوایز بخش جنبی : استفاده از کلاس های ارائه شده در مدرسه موسیقی شیـــن با تخفیف ۵۰ درصد در یک نوبت ثبت نام برای ترم زمستان ۱۳۹۹ که به قیـــــد قرعه به سه نفر اهدا می شود.
جایزه رافائل میناسکانیان عبارت است از امکــــــــــــان آموزش رایگان برای یک ترم ۱۰ جلسه ای با یکی از اساتید مدرسه موسیقی شیـــن ( شاگردان استاد میناسکانیان ) یا حضور در کارگاه آموزشی رافائل میناسکانیان در زمستــــــــــان ۱۳۹۹ بصورت رایگان.

ذکر این نکته ضروری است که لطفا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، موازین اسلامی در تمامی آثار ارسالی رعایت شوند.

مهلت ارسال آثار : ۲۰ آذرماه ۱۳۹۹
نحوه ارسال آثار : از طریق تلگرام برای ارسال ویدیوهای بلند و سایر آثار از طریق واتساپ به شماره موبایل اختصاصی مدرسه موسیقی شــیـــــن : ۰۹۱۲۴۰۹۸۸۴۲
لازم به ذکر است قرعه کشی تنها از میان آثاری انجام خواهد شد که صـــــاحب اثر ، پیج sheen.ir را فالو کرده و آیدی پیج اینستـــــاگرام خود را همراه با اثر خود ذکر کرده باشد.
تمامی شرکت کنندگان در این فراخوان، در صورت ارسال فایل، امکان ارسال مجدد را تا تاریخ ۲۰ آذرماه خواهند داشت و ملاک انتخاب برای ما آخرین فایل ارسالی شما خواهد بود.

آدرس ایمیل : info@sheen.ir
صفحه رسمی آموزشگاه در اینستاگرام : Sheen.ir

Pearl

مطالب مرتبط

دیدگاهها

نظر: