حامد محمودی

پیانو
Brief info

نوازندگی پیانو را از ۱۰ سالگی آغاز کرد و پس از طی مراحل فرا گیری موسیقی ، درسال ۱۳۸۷ به دانشکده ی موسیقی پردیس هنرهای زیبا راه یافت . در طول تحصیل در دانشگاه تهران زیر نظر استاد گاگیک باباییان به نوازندگی ادامه داد . در این بین اجراهای متعدد در دانشگاه تهران و همچنین دانشگاه هنر برگزار کرد . وی در سال ۸۹ موفق به کسب مقام اول در مسابقه ی پیانو خانه موسیقی شد . بعد از فارغ التحصیل شدن همچنان نوازندگی پیانو را تحت نظر استاد تامارا دولیدزه ادامه داد . و در این بین از حمایت و تعالیم اساتید گرانقدر خانم دلبر حکیم اوا و خانم فریماه قوام صدری بهره برد.
این نوازنده در سال های ۹۲ و ۹۳ در بخش استعداد های درخشان در جشنواره ی فجر شرکت کرد و به صورت سولو در تالار رودکی تهران به اجرا پرداخت .
همچنین به همراه امیر حسین نوروز ناصری نوازنده ی ویلون چندین رسیتال ویلون و پیانو را برگزار کرد . از جمله دو رسیتال در سال های ۹۳ و ۹۶ در تالار آوینی دانشگاه تهران . دو رسیتال در سالهای ۹۶ و ۹۸ در تالار رودکی . همچنین اجرا های متعدد در دانشگاه هنر از دیگر فعالیت های این گروه است.
در سال ۹۸ این گروه به شیراز و اولین فستیوال موسیقی باربد دعوت شد و در تالار شهر آفتاب شیراز به اجرای دو سونات برای ویلون و پیانو اثر دو آهنگساز( شوبرت ) و(برامس ) پرداخت.

حامد محمودی در سال ۹۵ در جشنواره ی ملی موسیقی جوان موفق به راهیابی به فینال شد و مقام دوم را کسب کرد . همچنین در دومین دوسالانه ی مسابقه ی پیانو باربد در سال ۹۷ به جمع فینالیست ها راه پیدا کرد و رتبه ی دوم را کسب کرد .
در سال ۹۴ به دعوت از گروه آهنگسازان جوان در فستیوال کلاسیک تا معاصر به اجرای سوئیت های فرانسوی از باخ پرداخت. همچنین به عنوان نوازنده به ضبط آثار آهنگسازان جوان در استودیو مشغول شد .
اجرای کنسرتو برای پیانو و ارکستر زهی اثر ادیب قربانی (آهنگساز جوان ) به عنوان سولیست به رهبری هوشیار خیام از فعالیت های حامد محمودی است . همچنین اجرای فانتزی برای سردرگمی اثر امید محرابی ( برنده دیپلم ویژه آهنگسازی از باریس تیشنکو روسیه ) را عهده دار شد که هم در دانشکده موسیقی دانشگاه هنر و هم در تالار رودکی اجرا شد .
این نوازنده تدریس پیانو را از سال ۸۹آغاز کرده. تاکنون ۶ هنرجوی ایشان به دانشگاه تهران به عنوان دانشجوی ساز تخصصی پیانو راه پیدا کردند و همچنان در این سالها به تدریس مشغول است .

حامد محمودی هم اکنون زیر نظر استاد رافائل میناسکانیان به نوازندگی پیانو میپردازد و همچنین درس همنوازی را نزد خانم فریماه قوام صدری فرا میگیرد

یک دیدگاه بگذارید